header foto header foto header foto header foto header foto header foto

Diensten

woensdag 29 maart 2023 
21:00 - 00:00  Jan-Lucas Wijninga Team(s): (H1 - Beker, H1) Barhoofd 
21:00 - 00:00  Barhoofd 
vrijdag 31 maart 2023 
16:15 - 17:45  Barhoofd 
16:30 - 18:30  Ouders/verzorgers van Bobbi van Rossem Team(s): (Funkey) Bardienst 
17:30 - 19:00  Elke van Male Barhoofd 
zaterdag 1 april 2023 
07:30 - 11:30  Jacoba de Fouw Barhoofd 
08:00 - 10:00  Ouders/verzorgers van Lisa Stigter Team(s): (MO8-3) Bardienst 
08:00 - 10:00  Ouders/verzorgers van Sofie Boshuizen Team(s): (MO8-3) Bardienst 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Timo Peters Team(s): (JO10-1) Bardienst 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Eline van der Meer Team(s): (MO9-3) Bardienst 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Anouk Huisman Team(s): (MO18-3) Bardienst 
11:30 - 15:00  Elke van Male Barhoofd 
12:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Liv van Bavel Team(s): (MO14-3) Bardienst 
12:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Lieske van Gils Team(s): (MO14-1) Bardienst 
14:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Marit Jongenelis Team(s): (MO18-2) Bardienst 
14:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Charlotte Luijendijk Team(s): (MO18-5) Bardienst 
14:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Marit Jongenelis Team(s): (MO18-2) Bardienst 
15:00 - 18:30  Désirée van der Tuin Barhoofd 
16:00 - 18:30  Ouders/verzorgers van Max van der Tuin Team(s): (JO18-1) Bardienst 
16:00 - 18:30  Bardienst 
zondag 2 april 2023 
09:30 - 13:00  Mimi van der Linden Barhoofd 
12:30 - 14:30  Thomas Herklots Team(s): (H2) Bardienst 
12:30 - 14:30  Thomas Herklots Team(s): (H2) Bardienst 
12:30 - 15:30  Mimi van der Linden Barhoofd 
14:30 - 16:30  Amber van Son Team(s): (D1, D1 - Beker) Bardienst 
14:30 - 16:30  Amber van Son Team(s): (D1, D1 - Beker) Bardienst 
15:00 - 19:00  Jacoba de Fouw Barhoofd 
16:30 - 19:00  Thijmen Schoonheim Team(s): (H1, H1 - Beker) Bardienst 
16:30 - 19:00  Nathan Lems Team(s): (H1, H1 - Beker) Bardienst 
vrijdag 7 april 2023 
16:15 - 17:45  Ouders/verzorgers van Kiki van der Feer Team(s): (MO8-1) Barhoofd 
17:30 - 19:00  Ouders/verzorgers van Renate Franken Team(s): (MO12-1) Barhoofd 
17:30 - 19:00  Barhoofd 
donderdag 13 april 2023 
20:00 - 22:00  Barhoofd 
22:00 - 00:00  Barhoofd 
vrijdag 14 april 2023 
16:15 - 17:45  Ouders/verzorgers van Diede Klep Team(s): (MO8-1) Barhoofd 
16:30 - 18:30  Evelien Dekkers Bardienst 
17:30 - 19:00  Barhoofd 
zaterdag 15 april 2023 
07:30 - 11:30  Bella Verschoor Barhoofd 
08:00 - 10:00  Ouders/verzorgers van Emmy Pooters Team(s): (MO9-1) Bardienst 
08:00 - 10:00  Ouders/verzorgers van Louise Derksen Team(s): (MO12-3) Bardienst 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Yze van der Leest Team(s): (MO12-3) Bardienst 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Beau van Galen Team(s): (MO12-3) Bardienst 
10:00 - 12:00  Willy Oosterling-Vriens Bardienst 
11:30 - 15:00  Désirée van der Tuin Barhoofd 
12:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Max van der Tuin Team(s): (JO18-1) Bardienst 
12:00 - 14:00  Willy Oosterling-Vriens Bardienst 
12:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Kate Verschueren Team(s): (MO8-3) Bardienst 
12:00 - 14:00  Anja van Loon Bardienst 
14:00 - 16:00  Carlo Post Bardienst 
14:00 - 16:00  Carlo Post Bardienst 
14:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Maud van Gils Team(s): (MO16-2) Bardienst 
15:00 - 18:30  Hans Van Den Boogert Barhoofd 
16:00 - 18:30  Jordy van der Most Bardienst 
16:00 - 18:30  Anouk Carton Team(s): (MO18-1) Bardienst 
vrijdag 21 april 2023 
16:15 - 17:45  Ouders/verzorgers van Diede Klep Team(s): (MO8-1) Barhoofd 
16:30 - 18:30  Ouders/verzorgers van Gijs Vermeulen Team(s): (JO16-1) Bardienst 
17:30 - 19:00  Barhoofd 
zaterdag 22 april 2023 
07:30 - 11:30  Ouders/verzorgers van Floor Stoute Team(s): (MO9-2) Barhoofd 
08:00 - 10:00  Ouders/verzorgers van Lara Engels Team(s): (MO8-2) Bardienst 
08:00 - 10:00  Ouders/verzorgers van Madelief Heeren Team(s): (MO12-3) Bardienst 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Isa van de Ven Team(s): (MO14-1) Bardienst 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Benthe den Harder Team(s): (MO9-1) Bardienst 
10:00 - 12:00  Angelica Hornman-Hagens Team(s): (TrimD) Bardienst 
11:30 - 15:00  Barhoofd 
12:00 - 14:00  Jolie Rommers Team(s): (MO18-2) Bardienst 
12:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Nienke van Gils Team(s): (MO12-1) Bardienst 
12:00 - 14:00  Leonie Bondrager Bardienst 
12:00 - 14:00  Jordy van der Most Bardienst 
14:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Manu van den Dungen Team(s): (MO16-4) Bardienst 
14:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Eline Aukes Team(s): (MO14-2) Bardienst 
14:00 - 16:00  Hans de Bresser Team(s): (TrimH) Bardienst 
15:00 - 18:30  Hans-Gerd Janssen Barhoofd 
16:00 - 18:30  Ouders/verzorgers van Charlotte Luijendijk Team(s): (MO18-5) Bardienst 
16:00 - 18:30  Bardienst 
zondag 23 april 2023 
09:30 - 13:00  Mimi van der Linden Barhoofd 
12:30 - 14:30  Tanja Vleugels Team(s): (D30-1) Bardienst 
12:30 - 14:30  Tanja Vleugels Team(s): (D30-1) Bardienst 
13:00 - 15:30  Mimi van der Linden Barhoofd 
14:30 - 16:30  Amber van Son Team(s): (D1, D1 - Beker) Bardienst 
14:30 - 16:30  Amber van Son Team(s): (D1, D1 - Beker) Bardienst 
15:00 - 19:00  Barhoofd 
16:30 - 19:00  Floor Anzenhofer Team(s): (DO25-1) Bardienst 
16:30 - 19:00  Floor Anzenhofer Team(s): (DO25-1) Bardienst 
donderdag 11 mei 2023 
20:00 - 22:00  Barhoofd 
22:00 - 00:00  Barhoofd 
vrijdag 12 mei 2023 
16:15 - 17:45  Ouders/verzorgers van Diede Klep Team(s): (MO8-1) Barhoofd 
16:30 - 18:30  Ouders/verzorgers van Elyn de Lugt Team(s): (MO8-2) Bardienst 
17:30 - 19:00  Ouders/verzorgers van Fem van Helden Team(s): (MO8-1) Barhoofd 
zaterdag 13 mei 2023 
07:30 - 11:30  Ingrid Lamers - van Erk Team(s): (TrimD) Barhoofd 
08:00 - 10:00  Ouders/verzorgers van Grimm Eising Team(s): (JO12-1) Bardienst 
08:00 - 10:00  Ouders/verzorgers van Bo Stam de Jonge Team(s): (MO12-3) Bardienst 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Isa van Gurp Team(s): (MO12-1) Bardienst 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Maud Hoppenbrouwers Team(s): (MO10-2) Bardienst 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Lauren Olivia Huijben Team(s): (MO10-2) Bardienst 
12:00 - 14:00  Pascal Vanderlinden Bardienst 
12:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Noor van Huet Team(s): (MO12-2) Bardienst 
12:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Meike Struijlaart Team(s): (MO12-1) Bardienst 
12:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Chantal Karremans Team(s): (MO12-2) Bardienst 
14:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Emma van de Gevel Team(s): (MO16-5) Bardienst 
14:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Emma van de Gevel Team(s): (MO16-5) Bardienst 
14:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Jinthe Bax Team(s): (MO8-2) Bardienst 
15:00 - 18:30  Barhoofd 
16:00 - 18:30  Roland de Wit Bardienst 
16:00 - 18:30  Bardienst 
zondag 14 mei 2023 
09:30 - 13:00  Mimi van der Linden Barhoofd 
12:30 - 14:30  Pascal Fassaert Team(s): (H30-1) Bardienst 
12:30 - 14:30  Pascal Fassaert Team(s): (H30-1) Bardienst 
12:30 - 15:00  Mimi van der Linden Barhoofd 
14:30 - 17:00  Luuk Smits Team(s): (H3) Bardienst 
14:30 - 17:00  Luuk Smits Team(s): (H3) Bardienst 
14:30 - 17:00  Barhoofd 
woensdag 17 mei 2023 
17:00 - 20:00  Barhoofd 
17:00 - 20:00  Barhoofd 
20:00 - 23:00  Barhoofd 
20:00 - 23:00  Barhoofd 
donderdag 18 mei 2023 
08:00 - 11:30  Mimi van der Linden Barhoofd 
09:00 - 11:00  Rik Vermeulen Team(s): (H2) Bardienst 
15:00 - 17:00  Rik Vermeulen Team(s): (H2) Bardienst 
15:00 - 18:30  Elke van Male Barhoofd 
17:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Elize Hagenaars Team(s): (MO9-3) Bardienst 
17:00 - 19:00  Bardienst 
18:30 - 22:00  Désirée van der Tuin Barhoofd 
19:00 - 23:00  Désirée van der Tuin Barhoofd 
vrijdag 19 mei 2023 
08:00 - 11:30  Thomas Herklots Team(s): (H2) Barhoofd 
09:00 - 11:00  Rik Vermeulen Team(s): (H2) Bardienst 
11:30 - 15:00  Hans-Gerd Janssen Barhoofd 
15:00 - 17:00  Rik Vermeulen Team(s): (H2) Bardienst 
15:00 - 18:30  Barhoofd 
17:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Siem de Wit Team(s): (JO12-1) Bardienst 
17:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Dex Moors Team(s): (JO10-1) Bardienst 
18:30 - 22:00  Barhoofd 
19:00 - 23:00  Barhoofd 
zaterdag 20 mei 2023 
07:30 - 11:30  Barhoofd 
08:00 - 10:00  Ouders/verzorgers van Imke Ferket Team(s): (MO10-1) Bardienst 
08:00 - 10:00  Ouders/verzorgers van Evi Moelands Team(s): (MO9-3) Bardienst 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Imke Moelands Team(s): (MO12-2) Bardienst 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Siem Paulussen Team(s): (JO10-1) Bardienst 
11:30 - 15:00  Thomas Herklots Team(s): (H2) Barhoofd 
12:00 - 14:00  Puck de Craen Team(s): (MO18-2) Bardienst 
12:00 - 14:00  Bardienst 
14:00 - 16:00  Rik Vermeulen Team(s): (H2) Bardienst 
14:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Floor Poppelaars Team(s): (MO18-5) Bardienst 
15:00 - 18:30  Barhoofd 
16:00 - 18:30  Bardienst 
16:00 - 18:30  Bardienst 
zondag 21 mei 2023 
11:45 - 15:15  Barhoofd 
14:30 - 16:30  Tanja Vleugels Team(s): (D30-1) Bardienst 
14:30 - 16:30  Tanja Vleugels Team(s): (D30-1) Bardienst 
15:15 - 19:00  Barhoofd 
16:30 - 19:00  Jesper van Ham Team(s): (H1 - Beker, H1) Bardienst 
16:30 - 19:00  Sil Steur Team(s): (H1, H1 - Beker) Bardienst 
vrijdag 26 mei 2023 
16:15 - 17:45  Ouders/verzorgers van Diede Klep Team(s): (MO8-1) Barhoofd 
16:30 - 18:30  Ouders/verzorgers van Lola Haasnoot Team(s): (MO8-4) Bardienst 
17:30 - 19:00  Ouders/verzorgers van Fem van Helden Team(s): (MO8-1) Barhoofd