Trainingsmaterialen: samen regelen we het

Sinds de komst van ons waterveld hebben we (bij voorkeur) verschillende ballen voor het trainen/spelen op een water- of zandveld. Daarvoor zijn we eerder gestart met de containers met trainingsmaterialen.
Maar kort gezegd: experiment mislukt! Er zijn nog maar weinig ballen over in de containers, waardoor sommige teams zonder trainingsmaterialen zitten. Daarom zijn we teruggegaan naar de oude manier van werken: ieder team krijgt een eigen ballentas, pillonnen en hesjes, waar je als team verantwoordelijk voor bent. Deze trainingsmaterialen zijn of worden op zeer korte termijn aan de trainers verstrekt.
Zodra alle ‘rondzwervende’ ballen weer verzameld zijn door de Materialencommissie kunnen er eventueel meer per team verstrekt worden.